Medewerkers

Benieuwd welke namen er schuilgaan achter die 260 werknemers die vast in dienst zijn bij de Vlaamse Opera? Je kan per afdeling alle werknemers raadplegen.

Raad van Bestuur

Raad van Bestuur Pol Bamelis
  Roger Claeys
  Paul Cools
  Lieven Decaluwé
  Jan De Groof
  André Gantman
  Philip Heylen
  Luc Jansegers
  Freya Poppe
  Annick Schramme
  Peter Vandamme
  Kiki Vervloesem
  Frank Van Massenhove
  Mieke Van Nuland
  Cindy Van Paesschen
regeringscommissarissen Stefaan De Ruyck
  Andries Gryffroy
extra leden Algemene Vergadering Frank Beke
  Peter Bellens
  Bram Bombeek
  Willy Claes
  Bert Corluy
  Jozef Dauwe
  Miet De Bruyn
  Miet Deckers
  Leona Detiège
  Mario Maes
  Mieke Offeciers
  Inge Schoups

Directiecomité

algemeen directeur Vlaamse Opera / Koninklijk Ballet Vlaanderen Lena De Meerleer
intendant Vlaamse Opera Aviel Cahn
artistieke directie Koninklijk Ballet Vlaanderen Assis Carreiro

Artistieke directie

intendant Vlaamse Opera Aviel Cahn
adjunct artistiek directeur Jochen Breiholz
assistent intendant Ise Donckers

Dramaturgie

hoofddramaturg Luc Joosten
dramaturgen Piet De Volder
  Anne-Mie Lobbestael
persverantwoordelijke/woordvoerder Wilfried Eetezonne
coördinator sociaaleducatieve dienst Josephine Schreibers
coördinator boventiteling Simen Van Mechelen

Artistieke planning

adjunct artistiek directeur Jochen Breiholz
manager planning Wim Van Brussel
artistiek coördinator Catharina Wüst
medewerker artistieke planning en producties Steven Verachtert
huisregieassistent Marcos Darbyshire
voorstellingsleiders Nico Declerck
  Liesbeth Koeken
  Hans Wils

Muziekdirectie

chef-dirigent Dmitri Jurowski
koorleider Jan Schweiger
manager koor & orkest Guido Spruyt
assistent manager koor & orkest Gerda Van den Heuvel
hoofd muzikale instudering Jef Smits
repetitoren Petros Bakalakos
leiding kinderkoor Hendrik Derolez
secretariaat orkest & koor Hildegard Kennivé
orkestinspiciënten Frank Claes
  Didier Van Acker
orkestbode Matthijs Verstegen
koorinspiciënt Jan De Bie
allround medewerker muziekdepartement & inspiciënt kinderkoor Marijke Boudeweel
muziekbibliotheek Jean Delouvroy
  Hendrik Derolez
  Cesar Willekens

Orkest

viool I Marian Taché (concertmeester)
  Katelijne Vinkeroye
  Carol Minor
  Blanca Stella Parra Arbelaez
  Ann Vancoillie
  Marjan Gils
  Inge Hermans
  Sarah Loubry
  Renate Podratzky
  Selma Selleslags
  Alwin Wauters
viool II Leonid Kerbel
  Fabrice Dambrin
  Reinilde Leyers
  Inge Walraet
  Miguel Becerra
  Ivo Dobrev
  Se-Yun Lee
  Mikolaj Turschmid
  Justyna Piasecka
  Leonie Bot
altviool Béatrice Derolez
  Traudi Helmberger
  Johan Arnout
  Luc Fierens
  Peter Hogerheijde
  Metodi Poumpalov
  Els Van Geendertaelen
  Rossitsa Veleva
cello Jadranka Gasparovic
  Hans-Ludwig Becker
  Muriel Bialek
  Thomas Frühauf
  Christoph Gerlach
  Greet Gils
  Jan Van Passen
contrabas Aykut Dürsen
  Johan Leyers
  Guy Lauweryssens
  Ion-Horia Vladila
  Katharina von Ahn
fluit Melanie Roosken
  Francis Poskin
  Benedikt Boelens
hobo Arie van der Beek
  Marleen Gorgon
  NN
klarinet Fang Song
  Eric Hardyns
  Marc Foets
fagot Rémy Roux
  Emilya Zinko
  Daniel Demoustiez
hoorn Mieke Decoster
  NN
  Alex Van Aeken
  Dries Geeraert
trompet Didier Petit
  Tom Seynaeve
  Luc Goeman
trombone Mark Weinel
  Joost Deryckere
  Joris Renders
tuba Frank Vantroyen
slagwerk Rudy Van der Veken
  Roel Vanderspikken
harp Arielle Valibouse

Koor

Sopranen Christa Biesemans
  Amy Bullard
  Beatrijs Desmet
  Fazila Hadzifejzovic
  Nam Hee Kim
  Rachael McCall
  Deborah Mc Clung
  Sarah Nicholson
  Min Pauwels
  Ginette Quartier
  Chia-Fen Wu
  Nicola Mills
Alten Greetje Borst
  Dorothée Christophe
  Martine De Winter
  Myriam Hordies
  Birgit Langenhuysen
  Lieve Monbaliu
  Judy Rust
  Els Van Daele
  Vera Van Melckebeke
  NN
Tenoren Stephan Adriaens
  Rudy Bakeland
  Ronny Demetsenaere
  Maarten Heirman
  Jaap Hoekstra
  Vesselin Ivanov
  Edward Lucero
  Gregory MacLeod
  Davy Smets
  Michel Van Goethem
  Emanuel Vanden Berghe
  Hugo Vanheertum
  NN
Bassen Patrick Cromheeke
  Fabrice Deroo
  Thomas Mürk
  Jung-Kun Oh
  Onno Pels
  Marc Raes
  Simon Schmidt
  Miguel Torres
  Thierry Vallier
  Patrick Van Compernolle
  Guido Verbelen
  (Alexander Bratkowski)

Administratie

algemeen directeur Lena De Meerleer
assistente algemeen directeur Els Agten
bedrijfsjurist Michaël Van den Eynde
   
manager financiën Luc Kerstens
hoofdboekhouder Liliane Verluyten
boekhouding Lutgarde Himschoot
  Linda Raeymakers
manager sponsoring en commerciële werking Inge Vekeman
assistente sponsoring en commerciële werking Véronique De Maeght
  Annelies Laureys
manager PR & marketing Wim Van Bree
coördinator promotie Catherina Matthys
redacteur Chris Van Camp
online communicatie en marketing Marjolein Craens
grafisch vormgever Sang Vandenbosch
medewerkers bespreekbureau Antwerpen Ines Van Acker
  Caroline Van Roost
medewerkers bespreekbureau Gent Marie-Christine Hallaert
  Claudine Morant
coördinator ontvangst & zaalpersoneel Antwerpen Greet De Ridder
assistent coördinator ontvangst & zaalpersoneel Antwerpen Els Vandewalle
coördinator ontvangst & zaalpersoneel Gent Marc Hillewaere
assistent coördinator ontvangst & zaalpersoneel Gent Anne Vanholme
suppoosten Antwerpen Martha Bosschaerts
  Liesbeth Bral
  Romina De Clopper
  Phoebe Dobbelaere
  Evi Engels
  Robin Engels
  Lieven Goossens
  Alexia Gullotto
  Sidney Helsen
  Jill Jacobs
  Laura Janssens
  Marieke Janssens
  Winnie Monsieur
  Mihailova Pravda de Moreno
  Daniël Sterckx
  Dimitri Stevens
  Arno Talboom
  Esther Tersago
  Wim Van Aerschot
  Peter Van Bosstraeten
  Hannah Van Lith
  Carmen Van Mechelen
  Kundry Van Mechelen
  Dennis Verdonck
  Annelies Vrebos
suppoosten Gent Sven Boel
  Jacky Bollengier
  Jeroen De Brauwer
  Pieter De Clercq
  Viviane De Donder
  Valentine De Meester
  Cécile De Rycke
  Hadewyg De Saar
  Arnout De Schryver
  Dieter Debrouwere
  Myriam Demonie
  Philippe Duyck
  Tobias Hermans
  Eva Lips
  Tchi-Ann Liu
  Maria Maes
  Petra Meyns
  Anne-Victoire Van De Keckhove
  Leslie Van Den Meersschaut
  Natalie Van Gelder
  Simon Van Parys
  Victor Van Rossem
  Laura Van Semmertier
  Leo Vansteenkiste
  Hilde Van Wambeke
  Alisa Vekeman
  Johanna Vladila
  Leib Wenge
  Henri Wuyts
  Jules Wuyts
rondleiders Antwerpen en Gent Piet Convents
  Fred Meersman
  Ria Snykers
  Hendrik Van Eycken
  An Van Houtte
  Paul Van de Voorde
  Jeanine Van Zeeland
   
HR-manager Nick Cuyvers
HR & Payroll Officer Dirk Nauwelaers
HR & Payroll Officer Jolanta Majewska
HR & Payroll Officer Grietje D'Hollander
HR Officer Kristien Van Diest
   
chauffeur Ludo Geeraerts

Techniek

Technische directie

technisch directeur Luc Van Loon
adjunct technisch directeur Jan Kuppens
assistent technisch directeur Eric Smets
technisch productieleiders Wietse Bovri
  Ronald De Clopper
  Kjell Peersman
assistent technisch productieleiders Mieke Vanderhaeghen
  Sophie Vrielynck
technisch tekenaars Bert Serneels
diensthoofd technische ondersteuning Frans Meynendonckx
adjunct diensthoofd technische ondersteuning Patrick Achtergaele

Kostuumatelier

diensthoofd Cees Janssens
supervisors kostuumproductie Mieke Correas
  Chris Janssens
  Veerle Van den Wouwer
  Krisje Biegel
supervisor kostuumopslag & kleders Frederique Dauwe
1e coupeuse heren Inge Bruylandt
1e coupeuse dames Lotte Payer
medewerkers kostuumatelier
  Sylvie Borremans
  Noëlla Creyf
  Marijke De Belie
  Azura Janssens
  Griet Keersmaekers
  Sylvia Luyckx
  Anna Naudts
  Annick Nobels
  Françoise Van Bruaene
  Sara Van Meer
  Greta Wiggers
  Nathalie Wils

Decorafdeling

diensthoofd Jurgen Baert
adjunct diensthoofd Luc Lasseel
medewerkers decoratelier Nico Lammens
  Peter Le Loup
  Marc Maes
  Gino Seghers
  Peter Vanassche

Rekwisietenafdeling

diensthoofd Erlinde Peeters
adjunct diensthoofd Wouter Janssens
brigadier rekwisieten Rani Grégoire
medewerkers rekwisieten Celine Felga
  Naiara Beistegui Idigoras

Kap & grime

diensthoofd Christophe De Wachter
adjunct diensthoofd Nadia Schelfhout
medewerker Ine Ramakers

Podiumtechniek

diensthoofd Gino Jacobs
adjunct diensthoofd Peter Mous
  Peter Schillewaert
technische ondersteuning en planning Franky De Winne
brigadiers podiumtechniek Huseyin Altunbay
  Thomas Desmet
  Marcoen Dolhain
  Jean-Pierre Verkimpe
  Johan Weber
  Tom Van Cauwenberge
chauffeur Eddy Willaert
podiumtechnici Marc Alen
  Pablo Arreola Ramos
  Roel Bouquet
  Remco Bovri
  Dirk De Paepe
  Gaetan Favier
  Nathalie Janssens
  Jan Quasters
  Bjorn Petry
  Stefaan Van Akoleyen
  Stijn Van Buggenhout
  Kurt Van Vlem
  Hans Valcke
  Ria Vandoren

Belichting/geluid/video

diensthoofd Glen D’haenens
adjunct diensthoofd Ivan Munro
  Stefan Geudens
technische ondersteuning Dirk Minnebo
brigadiers belichting Robin Baelemans
  Stefaan De Strooper
  Nicolas Moens
  (Bart Verlaenen)
  NN
specialist video/lx Evelien Van den Boer
  Stefan Van Den Eede
specialist audio Jonathan Balthussen
  Maarten Buyl
specialist special effects /lx Eric Geirnaert
belichters Lino De Backer
  Muriël Derden
  Caroline Pauwels
  Jan Vereecken

Facilitaire dienst

diensthoofd Jan Kuppens
assistent diensthoofd Cedric De Pauw
adjunct diensthoofd Antwerpen Abdelaziz Akarom
medewerkers Antwerpen Patrick Bessems
  Gert Marschang
  Bruno Van Dijck
adjunct diensthoofd Gent Johan Schillewaert
medewerkers Gent David Cremers
  Bart d’Haene
  Kristof De Busscher
  Stijn Schollaert
  Kenneth Nielsen
  (Arnold Uvin)
onthaal & receptie Antwerpen Chris Hallemans
  Marcus Verbeeck
onthaal & receptie Gent Evi Pletinck
  Sabine Wante
  (Godelieve Van de Sompel)
schoonmakers Antwerpen Nicole Schuurmans
  Iman Ben Abdallah
schoonmaaksters Gent Brenda Alluyn
  Myriam De Bosschere
kantinemedewerkers Antwerpen Rika Couvreur
  Ann De Kinder
kantinemedewerkers Gent Inge Vandekerckhove
  NN

Situatie juni 2012